بهترین دعانویس و بدترین دعانویسان ایران کدامند؟

موضوع بحث ما پیرامون بهترین دعانویس و بدترین دعانویسان ایران کدامند؟

دعانویس و رمال در دنیای کنونی شکل خاصی به خود گرفته است.در واقع میشود گفت که دعانویس ب فردی پول پرست و کلاهبردار تبدبل شده که هربار برای فریب مشتریان خود ترفندی جدید پدید می آورد.

دعانویسان کنونی ایران تقریبا یک شیوه واحد را دنبال میکنند و آن پیشگویی است.

فالگیر و پیشگو در واقع فقط علم پیشگویی را بلد هستند و در واقع از نحوه های گوناگون همچون تسخیر یک جن یا موکل و یا استفاده از علم کواکب بریا پیش بینی آینده و یا توضیح گذشته استفاده میکنند.

وقتی فردی به سراق دعانویس و یا پیشگو و یا فالیر میرود در ابتدا با مشتری با مهربانی و دوستی رفتا میکنند و یا به قولی برای مشتری فرش قرمز پهن میکنند.

دعانویس پس از کلی مهربانی و چرب زبانی با علم خود شروع به فالگیری و طالعبینی میکند و از آینده فرد میگوید و بریای اینکه قدرت خود را به رخ مشتری بکشد شروع به گفتن گذشته فرد هم میکند.

فاگیر و دعانویس یه دقت و دقیق گذشته ی فرد را به او با ذکر جزئیات میگوید و از این بابت حسابی اعتماد مشتری را به خود جلب میکند و سپس کار اصلی شروع میشود

دعانویس در زندگی شما گره میبابد و برای حل آن گره از شما پول بسیاری را طلب میکند.

مشتری دعانویس که از شنیدن گذشته ی خود به حد کافی متعجب شده است به فالگیر ایمان میاورد و برای جور کردن پول برای دعانویسی اقدام میکند.

در حالی که علم دعانویسی با علم پیشگویی و فالگیری زمین تا آسمان تفاوت دارد.در واقع در گذشته فالگیر و پیشگو متفاوت بودند از رمال و دعانویس!

اما امروزه همان فالگیران و پیشگویان خود را دعانویس جا زده و درحال کلاهبرداری کلان از مشتریان بی خبر خود هستند.

بزرگترین دعانویس ایران ملاعبد فیهانی بود که به در جه بابازار رسیده بود و در آبادان و خرمشهر زندگی میکرد.

ملاعبد فیهانی در تمام طول زندگی خود حتی یک ریال هم از کسی پول طلب نکرده بود و شغل وی ماهیگی بود و بعد از اذان صبح هر روز به دریا میرفت و ظهر و یا بعضی وقتها غروب به خانه بر میگشت و چندین درخت خرما داشت

درواقع درآمد ملاعبد فیهانی از راه دعانویسی نبود و دعانویسی را کاملا رایگان انجام میداد.

اطلاعات زندگی ملاعبد فیهانی در سایت آمریکایی ویکیپدیا موجود است. سایت ویکیپدیا بزرگترین سایت اطلاعاتی جامع در جهان است که توسط امریکا و بخش های خاص آن اداره میشود و به تمام زبانهای جهان ترجمه شده است.

در سایت ویکیپدیا ملاعبد فیهانی را بزرگترین دعانویس و به درجه بابازار ایران نام میبرند.

در مستندی از شبکه تلوزیونی بی بی سی BBC مستندی پیرامون مراسم زار درست شده که تمام این مستند از زندگی و کارهای ملاعبد فیهانی گرفته شده است.

موسیقی زار که درجنوب ایران معروف است در واقع زاییده دست ملاعبد فیهانی است.

ملاعبد فیهانی برای مراسم خود از بخور زار و بخور بحری و بخور سرخ بنا به مشکل فرد استفاده میکرد و روغن زار هم به تجهیزات و الات موسیقی اش میزد.

ملاعبد فیهانی تنها دعانویسی بود که کارهایش را برای تمامی خبرنگاران و مستندسازان شرح میداد.امروزه تمامی طلسماتی که با بخور زار و بخور بحری و بخور سرخ انجام میشود برای بار اول توسط ملاعبد فیهانی تفسیر و شرح داده شده است.

در واقع تمام دعاهایی که در فضای مجازی و در کتب و جزوات وجود دارد بیشتر تفسیر و آموزش ملاعبد فیهانی هستند.

ملاعبد فیهانی در سال۱۳۸۱ چشم از جهان فروبست.وی در تمام سالهای عمرش شاگردان بسیاری داشت و وقتی از وی میپرسیدند بهترین شاگردان شما چه کسانی هستند میگفت:بهترین شاگرد من زمانی بهترین است که برای دعانویسی خود یک ریال هم از مردم پولی نگیرد و برای رضای خدا کارکند!!! جالب است که دعانویسان امروز فقط بنده پول هستند و بس

بعد از ملاعبد فیهانی هیچ فردی با درجه بابا زار جایگزین وی نشد و همه ی افرادی که خود را جایگزین میدانند همه جعلی هستند.

درجه بابا زار در ایران فقط به ملاعبد فیهانی رسید و درجه مامازار که البته مقدار اندکی پایین تر از بابا زار است به فردی به نام حلیمه سرحانی رسیده بود که لغب مادر جنیان را داشت.

بازهم جالب است که بدانیم حلیمه سرحانی به عنوان مامازار ایران هم از مراجعین خود یک ریال هم پول نمیگرفته و نمگیرد و حتی هدیه هم قبول نمیکند!

و این موضوع درحالی است که بسیاری از دعانویسان بزرگ و معروف ایران زیر دست حلیمه سرحانی هستند اما حتی از دعانویسان زیر دست هم پولی اخذ نمیشود و فقط برای فالگیری و یکی دو موضوع دیگر هدیه و وجه قبول میکند که البته به قولی این هم بخاطر دیجیتالی شدن و اینترنتی شدن این افراد است.

ملاعبد فیهانی و حلیمه سرحانی کجا و آن افرادی که در دنیای کنونی ما مشغول فالگیری و چپاول هستند کجا!

ملاعبد فیهانی ترتیب قدرت دعانویس را ابتدا طلسم با بخور زار و سپس بخور بحری و سپس بخور سرخ و در آخر روغن زار میدانستد و بخور زار را مادر گره گشایی تمام درمانها و طلسمات پاک میخواند و حلیمه سرحانی هم بخور زار  و بخور بحری را تکمیل کننده تمامی دعاهای خیر میداند

ملاعبد فیهانی (رحمت الله علیه) همیشه ملاقات های حضوری را با اولویت بیماران و جن زدگان انجام میداد و حلیمه سرحانی هم با سفرهای شهر به شهر همین اولویت را دنبال میکند.هردوی مقام بابا زار و ماما زار تا امروز هیچ ردی از حرص مال و پول نداشته و ندارند و فقط به فکر رفع مشکل هستند.

حالا بهتر میشود فهمید که چرا بابا زار شاگرد تمام نمیگیرد و ماما زار تمام علم را یاد نمیدهد! چون انسانی مثل خود یافت نکردند که رها از مال دنیا باشد.فیلم مصاحبه با ماما زار(حلیمه سرحانی) که در مستند بی بی سی هم موجود است را در فوتر سایت بارگذاری کردیم.

البته لغب بابازار و مامازار در بین دعانویسان جعلی حسابی مد شده است و به هر دعانویس زن که برسی میگوید مامازار هستم و اگر مرد باشد میگوید بابازار هستم!!!

چند وقت پیش خانمی سی و چند ساله که فالگیر و پیشگوی متبحر بود هم خود را مامازار جنوب میخواند و همه را با فالگیری مغلوب خود میکرد.ایشان حتی به خود زحمت نداده بود که در سن بالا به خود لغب جعلی مامازار دهد و درهمان دوران جوانی خود را ماما زار خوزستان میخواند و برخی مشتریان خود را در واحد آپارتمانی و برخی دیگر را در خانه ای که او حسینیه میخواند برده و با روغن چرب میکرد و حسابی جیبشان را خالی میکرد.

این خانم جوان روغنی را که ملاعبد فیهانی به لوازم موسیفی در مراسم زار میزد را به بدن مشتریان خود میزد! و میگفت بختتان باز میشود و گره از کارتان میرود!!! یعنی حتی علم استفاده از لوازم دعانویسی را هم نداشت چه برسد به نوشتن دعا و طلسم.

اگر به دعانویسان کنونی دقت کنید متوجه میشوید که هیچکدام کار به شرط نتیجه را انجام نمیدهند.یعنی حاضر نیستند بعد از نتیجه پول بگیرند و همه پول را جلو جلو میگیرند که این خود برای افراد هوشیار دلیل محکمی بر کلاهبردار بودن طرف مقابل است.

بیشتر افراد تجربه های متعددی در ضمینه نوشتن طلسم و دعا دارند و همچنین تجربیات زیادی از مراجعه به دعانویس و رمال های متعدد دارند.

این تجربیات را با ما به اشتراک بگذارید

چنانچه توصیه ای دارید و یا دعا و طلسم خاصی مد نظر شماست که از آن رضایتمند هستید آن را به ما معرفی کنید.

و طبق معمول قوانین انجمن را رعایت نمایید و از آوردن اسم افراد(به جز ملاعبد فیهانی و حلیمه سرحانی که در مقاله بود) و یا نام سایتها خودداری کنید.تبلیغ از دعانویس یا فالگیر یا هر موضوع مرتبط به به علوم غریبه ممنوع است.

استثناء : چنانچه فرد دعانویس یا فالگیر زنده نباشد میتوان از وی نام برد.و چنانچه دعانویسی مانند دو شخص نام برده در مقاله کار رایگان و برای رضای خدا نیز انجام میدهد را نام ببرید.

جهت عضویت در انجمن به ایمیل ادمین سایت پیام دهید تا فرم عضویت را برای شما ارسال نماید.

بخور زار